​Tradition och erfarenhet sedan 1986

Vi på Andys Frukt


​​Claudio Bacci, VD

Direkt: 08-12 00 55 07

Mobil: 070-717 24 43

claudio@andysfrukt.se

Tony Bacci, verksamhetschef

Direkt: 08-12 00 55 11

Mobil: 073-963 69 11

tony@andysfrukt.se

Luigi Daniele, driftansvarig

Direkt: 08-12 00 55 08

Mobil: 070-795 83 14

gino@andysfrukt.se

Salvatore Marino, lageransvarig

Direkt: 08-12 00 55 14

Mobil: 070-790 99 31

salvatore@andysfrukt.se

Emilio Daniele, driftverksamhet

Direkt: 08-12 00 55 15
​Mobil: 070-790 99 32

emilio@andysfrukt.se

Stefan Bacci, driftansvarig

Tel: 070-408 44 77

stefan@andysfrukt.se

Stefano Chiafalá, inköp & försäljning

Direkt: 08-12 00 55 09

Mobil: 070-790 08 76

stefano@andysfrukt.se

Alessio Fierro, försäljning
​Direkt: 08-12 00 55 05
​Mobil: 070-934 22 45
​alessio@andysfrukt.se

Eva Karaniki, order & administration

Direkt: 08-12 00 55 10

eva.karanikis@andysfrukt.se

Adam Kmet, controller

Direkt: 08-12 00 55 12

adam@andysfrukt.se

Erica Bacci, ekonomi & administration

Tel: 08-19 63 07

erica@andysfrukt.se

Britt-Marie Nord, Ekonomi
Tel: 08-19 63 07

bitte@andysfrukt.se

Bruno Cianelli, försäljning & lager

Tel: 08-19 63 07

bruno@andysfrukt.se

Stefano Chiafalá, inköp & försäljning

Direkt: 08-12 00 55 10

Mobil: 070-790 08 76

stefano@andysfrukt.se

Tony Bacci, driftansvarig

Direkt: 08-12 00 55 11

Mobil: 073-963 69 11

tony@andysfrukt.se

Adress

Andys Frukt Clafra AB

Uppköparvägen 6

12044 Årsta

Kontaktinfo​

Tel: 08-19 63 07

Fax: 08-18 19 26

E-mail: info@andysfrukt.se

Vad är i säsong just nu?

Se ett urval av produkter som

är i säsong.

Läs mer här...