​Tradition och erfarenhet sedan 1986

Vi på Andys Frukt

Tony Bacci, VD

tony@andysfrukt.se

Emilio Daniele, verksamhetschef
Direkt: 08-12 00 55 15
Mobil: 070-790 99 32

emilio@andysfrukt.se

Luigi Daniele, inköp & ledning

Direkt: 08-12 00 55 08

Mobil: 070-795 83 14

gino@andysfrukt.se

Carmelo Marino, lagerförman                     

salvatore@andysfrukt.se

               
Stefan Bacci, kontorschef
Mobil: 070-408 44 77

stefan@andysfrukt.se

Claudio Bacci, Senior Rådgivare
Direkt: 08-12 00 55 07
Mobil: 070-717 24 43

claudio@andysfrukt.se

 ​

Britt-Marie Nord, Administration

Tel: 08-19 63 07

Direkt: 08-12 00 55 10

bitte@andysfrukt.se

Stefano Chiafalá, försäljningschef

Direkt: 08-12 00 55 09

Mobil: 070-790 08 76

stefano@andysfrukt.se

Alexander Matlub, utesäljare
Direkt: 08-12 00 55 17
Mobil: 070-270 46 40

alexander.matlub@andysfrukt.se

Nelly Svärdhagen, utesäljare
Direkt: 08-12 00 55 06
Mobil: 070-833 88 85

nelly@andysfrukt.se

Eva Karaniki, order & innesälj

Telefon: 08-19 63 07
Direkt: 08-12 00 55 01

eva.karanikis@andysfrukt.se


Helena Elmborn, order & innesälj
Telefon: 08-19 63 07
Direkt: 08-12 00 55 02
Helena.elmborn@andysfrukt.se

Malou Lindqvist, order & innesälj

Telefon: 08-19 63 07

Direkt: 08-12 00 55 03

malou@andysfrukt.se

         

  

Adress

Andys Frukt Clafra AB

Uppköparvägen 6

12044 Årsta

Kontaktinfo​

Tel: 08-19 63 07

Fax: 08-18 19 26

E-mail: info@andysfrukt.se

Vad är i säsong just nu?

Se ett urval av produkter som

är i säsong.

Läs mer här...